Поповнення рахунку

Платіжною
карткою
Електронні
платіжні системи
Готівкою
Безготівкова
оплата
Поповнення рахунку
за кордоном
Переказ
грошей

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard через сайт без додаткових комісій.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Платіж зараховується від декількох секунд до 5 хвилин. При оплаті в останній день місяця і 1-2 числа наступного місяця можливе продовження терміну зарахування на невизначений період. Щоб уникнути цього, рекомендуємо поповнити ваш рахунок до 28-29 числа. Послуги не надаються клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

Поповнюючи рахунок on-line ви можете зробити платіж регулярним підключивши послугу «Автоплатіж».

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard через сайт без додаткових комісій.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Платіж зараховується від декількох секунд до 5 хвилин. При оплаті в останній день місяця і 1-2 числа наступного місяця можливе продовження терміну зарахування на невизначений період. Щоб уникнути цього, рекомендуємо поповнити ваш рахунок до 28-29 числа. Послуга надається тільки абонентам - фізичним особам.

Крім того, доступна можливість оплати в касах відділень, терміналах самообслуговування і в банкоматах ПриватБанку.

Поповнити рахунок

Послуга оплати рахунку через інтернет на сайті Plategka, використовуючи платіжні картки Visa та MasterCard WorldWide, а також електронні гроші WebMoney. На сервісі відсутня абонентська плата.

Поповнення рахунку можливе на вільну суму. Платіж зараховується від декількох секунд до 5 хвилин. При оплаті в останній день місяця і 1-2 числа наступного місяця можливе продовження терміну зарахування на невизначений період. Щоб уникнути цього, рекомендуємо поповнити ваш рахунок до 28-29 числа. Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

Поповніть рахунок з допомогою банківських карт Visa або MasterCard в онлайн-режимі. Платіж зараховується від декількох секунд до 5 хвилин. При оплаті в останній день місяця і 1-2 числа наступного місяця можливе продовження терміну зарахування на невизначений період. Щоб уникнути цього, рекомендуємо поповнити ваш рахунок до 28-29 числа.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

iPay.ua - безпечний сервіс для оплати послуг і товарів через інтернет в зручний час.

До оплати приймаються платіжні картки Visa і MasterCard всіх українських банків. Платіж зараховується від декількох секунд до 5 хвилин. При оплаті в останній день місяця і 1-2 числа наступного місяця можливе продовження терміну зарахування на невизначений період. Щоб уникнути цього, рекомендуємо поповнити ваш рахунок до 28-29 числа.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.

Поповнити рахунок

Послуга дозволяє швидко і зручно поповнити свій рахунок або рахунок іншого абонента «Інтертелеком» платіжною карткою Visa або MasterCard скориставшись голосовим меню Інформаційно-довідкової системи *750. Поповнення рахунку здійснюється в онлайн-режимі на вільну суму.

Для поповнення рахунку абоненту необхідно зателефонувати за коротким номером *750, вибрати пункт «Поповнення рахунку» - «Поповнити рахунок за допомогою голосового меню і банківської карти» та, дотримуючись підказок голосового меню, ввести телефонний номер, який поповнюється, суму поповнення, номер платіжної картки, термін дії картки та CVV2 код карти.

CVV2 код - це три останні цифри на зворотній стороні картки на смузі із зразком підпису власника картки. Якщо на карті немає CVV2-коду, потрібно звернутися в службу інформаційної підтримки банку, що випустив карту.

Безпечне проведення платежів забезпечує міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків Portmone.com. При виникненні додаткових питань по роботі системи звертайтеся в службу підтримки Portmone.com по телефону 044 200 09 02.

Послуга не надається клієнтам - платникам ПДВ.


Після оплати послуги активуються протягом 5-10 хвилин.