Корпоративним абонентам

Оператор «Інтертелеком» пропонує комплексне рішення по організації корпоративного зв'язку для бізнес-клієнтів. Рішення дозволяє забезпечити підприємство максимально вигідними і зручними телекомунікаційними послугами. Кожен бізнес клієнт отримує індивідуальний підхід і персонального менеджера.

Заповнити анкету корпоративного клієнта

Online-заявка на підключення

Корпоративний голосовий зв'язок:

1. Прямий міський номер - нумерація в усіх обласних центрах і більше 90 районних центрів. Рішення дозволяє забезпечити єдиним корпоративним зв'язком з прямими номерами компанії з розгалуженою бізнес системою, а також сконцентровані в одному регіоні. Додатково прямий міський номер дозволяє максимально зручно зв'язуватися клієнтам і партнерам великого, середнього і дрібного бізнесу із співробітниками компанії.

2. Вартість дзвінків усередині корпоративної групи і всередині мережі оператора «Інтертелеком» в тарифних планах з прямим номером становить 0 грн. з ПДВ без добових і щомісячних обмежень.

3. Вигідна вартість дзвінків на місцеві міські номери. Тарифні пропозиції з включеними хвилинами для дзвінків на місцеві міські та районні номери.

4. Вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів і міжнародний напрямок. Телефонуйте партнерам і клієнтам за найвигіднішими цінами.

5. 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с на мобільному телефоні, смартфоні для зручного управління бізнес процесами.

6. Зручні інноваційні послуги - SIP номер , багатоканальність, рекламний номер.

Тарифні пропозиції оптимізовані для малого, середнього і великого бізнесу, державних компаній і некомерційних організацій.

Корпоративна мобільна передача даних:

1. Найширша зона покриття 3G інтернет-доступу для використання у всіх регіонах України - можливість забезпечити інтернет доступом співробітників, які постійно переміщаються по місту, області чи Україні, а також забезпечити інтернет доступом віддалені об'єкти.

2. Найшвидший 3G інтернет в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с і 3G інтернет на швидкості до 3,1 Мбіт/с для максимально швидкого управління бізнесом. Швидкість передачі даних - це швидкість, з якою абонент отримує необхідну інформацію від клієнтів, перебуваючи далеко від офісу, термінове замовлення або звіт по ринку.

3. Вигідні тарифи та індивідуальні рішення.

Організація корпоративного зв'язку від оператора «Інтертелеком» - від 3 номерів в корпоративній групі. Дізнатися детальніше про всі нові послуги оператора «Інтерелеком» та отримати розширену комерційну пропозицію можливо відправивши запит корпоративному менеджеру за адресою korporativ@it.od.ua або заповнити online-заявку.

Контакна інформація